ساعت کاری 10:00-20:00

خ. فرخی – پاساژ شقایق – ط ۳ – واحد ۱۵

09134520800

وکالت در دعاوی طلاق از طرف یکی از زوجین و طلاق توافقی

خانم معصومه قلیچ کارشناس ارشد حقوق و وکیل پایه یک دادگستری با سال ها وکالت تخصصی در دعاوی طلاق همواره یکی از بهترین وکلای طلاق یزد بوده اند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به پرونده های موفق ایشان در این زمینه مراجعه نمایید.

وکالت در دعاوی طلاق

طلاق توافقی عبارت است از طلاقی که در آن  زوج و زوجه  در ارتباط با تمامی حقوق و تکالیف یکدیگر به توافق جامع و واحدی خواهند رسید که به اختصار در رابطه با هر یک از این حقوق و تکالیف در ذیل بحث خواهیم کرد.
معمولا پس از صدور حكم طلاق توافقی، شوهر هیچ اجباری برای آمدن به محضر ندارد و چون این طلاق با توافق طرفین صورت می‌گیرد، به لحاظ قانونی رفتن به محضر هم باید با توافق طرفین باشد و نمی‌شود توافق طرفین را با الزام همراه كرد، بنابراین برای حل این مشكل شاید بهترین راهكار این باشد كه طرفین الزام رفتن به محضر را نیز جزیی از تعهدات خود در دادخواست ذكر كنند تا در نهایت در حكم دادگاه منعكس شود. در این صورت می‌توان الزام شوهر را به آنچه خود تعهد داده است، از دادگاه درخواست كرد.
اجرای صیغه طلاق هم بدون حضور زن و مرد و توسط وکیل میباشد.
اجرای صیغه طلاق هم بدون حضور زن و مرد و توسط وکیل میباشد.
ظرف مدت سه تا هفت روز کاری انجام خواهد شد.
نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه نمی باشد.
توافقات زن و مرد توسط وکیل صورت جلسه و مطابق آن حکم صادر میشود.

اطلاعات تماس وکیل

اگر درخواست اخذ وکیل برای دعاوی طلاق توافقی و طلاق از طرف زوجه یا زوج در یزد را دارید، تیم حقوقی خانم معصومه قلیچ با بهره مندی از وکلای متخصص آماده ارائه خدمات حقوقی وکالتی در این زمینه می باشد. برای اطلاعات بیشتر و اخذ نوبت مراجعه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.