ساعت کاری 10:00-20:00

خ. فرخی – پاساژ شقایق – ط ۳ – واحد ۱۵

09134520800

وکیل مواد مخدر

خانم معصومه قلیچ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری با سال ها وکالت تخصصی در دعاوی مواد مخدر همواره یکی از بهترین وکلای مواد مخدر یزد بوده اند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به پرونده های موفق ایشان در این زمینه مراجعه نمایید.

وکیل مواد مخدر

نظر به اینکه در اطراف کشورمان همسایگانی قرار دارند که به کشت موارد مخدر مانند تریاک مبادرت می نمایند و حتی بعضا یکی از ممر درآمدهای دولتشان انتشار مواد مخدر و فروش آن است و این کشورها مانند افغانستان، پاکستان، ترکیه هم مرز با کشور عزیزمان ایران است، لذا کشورمان از قاچاق این محصولات در امان نمی باشد.

و از آنجاییکه حمل و خرید و فروش و استعمال این مواد مخدر در ایران غیرقانونی است تا جاییکه در قانون موضوعه کشورمان، افعال خرید و فروش و حمل و استعمال مواد مخدر احصاء شده است و علیرغم این امر همواره جرم مواد مخدر در ایران مرتکبین بسیار دارد و گاها حتی برخی از مردم نواحی مرزی بیگناه به دام این جرم مبتلا می شوند، بهر تقدیر در دادگاه های ایران بسیار محاکمات مبتنی بر احراز یا اتهام جرائم مواد مخدر در حال رسیدگی می باشد.

اما سوال اینجاست که آیا ما در مورد جرایم مواد مخدر نیاز به وکیل داریم و یا وکیل مواد مخدر باید چه ویژگی هایی داشته باشد، از آنجایی که جرایم مواد مخدر می تواند زیر مجموعه ای از جرایم علیه آسایش عمومی و نظم و امنیت و سلامت جامعه باشد قانونگذار نسبت به مجازات این گونه از مجرمین تاکید زیادی داشته است نسبت به یک سری موارد که مرجع قضایی طبق مواد ۳۰۲ قانون آیین دادرسی کیفری متهم با ملزم به تعیین وکیل می کند.

گذشته از الزام قانون آیین دادرسی کیفری از بعد اصول حقوقی و انصاف نیاز به وکیل در جریان مواد مخدر را کاملاً مبهم دانسته است از این نظر و نمونه بارز این موضوع این است که طرف به طور اجبار و اکراه وارد چرخه مواد مخدر شده و یا طرف بدون آگاهی از سوء نیت مجری ناخودآگاه و ناخواسته وارد سیستم شده است.

اطلاعات تماس وکیل

اگر درخواست اخذ وکیل برای دعاوی کیفری (مواد مخدر) در یزد را دارید، تیم حقوقی خانم معصومه قلیچ با بهره مندی از وکلای متخصص آماده ارائه خدمات حقوقی وکالتی در این زمینه می باشد. برای اطلاعات بیشتر و اخذ نوبت مراجعه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.